Bursa Temizlik Şirketi

e324742f26960cf37050e4e058b86427.jpg

Bursa Temizlik Şirketi

Meteor temizlik şirketi olarak Bursa'da temizlik hizmeti veriyoruz. Firmamız Bursa ve tüm semtlerinde temizlik hizmeti vermektedir. Bursa Meteor temizlik olarak size en iyi temizlik hizmeti sunuyoruz. Hemen bizi arayın ve Bursa temizlik hizmetimizden faydalanın.

Bursa Temizlik Şirketi Olarak Verdiğimiz Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik ciddi bir iştir! Hafriyat, inşaata ait çimento, kireç, boya ve kartonpiyer kalıntılarını temizlemek oldukça zordur. İnşaatı bitmiş olan sıfır binanızın hasar görmemesi, pırıl pırıl ve tertemiz olması adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz..

Bursa'da İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti konusunda uzman ekibimiz bulunmaktadır. Evinizde yada işyerinizde tadilat yaptınız yada ilk defa taşınacaksınız ama cam larınız penleriniz is kir içinde etiket bant alçı artıkları fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde granit ve mermerlerinize boyalar akmış mutfak ve wc leriniz'in dezenfekte edilmesi gerikiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyiniz. Meteor temizlik bursa temizlik firması siz değerli müşterilerimize bu konuda'da uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

İnşaat sonrası temizlik, yeni inşa edilmiş ve büyük bir heyecanla taşındığınız evinizdeki cam ve çerçevelerinizdeki kir, etiket ve bant lekeleri; yerlerde alçı lekeleri, duvarlarda ki boya artıkları ve dezenfekte edilmesi gereken tuvaletler sebebiyle bir hüsranla sonuçlanabilir.

İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizliği ayrı ayrı profesyonel temizlik hizmeti ekipmanları istemekte ve uygulamaları farklılıklar göstermektedir.

İnşaat sonrası temizlikte temizlenecek leke ve kirlerin zorluğu ve temizlenecek yüzeylerin hassasiyeti temizliği yapacak profesyonel temizlik ekibinin konu üzerinde uzmanlığını gerektirmektedir.

Standart bir inşaat sonrası daire temizliği projesinde, Meteor temizlik uzman ekibimiz :

  • İnşaatlarınızdaki ortada durmakta olan büyük atıkları toplar.
  • Radyatör ve borularında ki kir ve lekeler temizlenir.
  • Cam ve çerçevelerindeki bant, boya ve alçı gibi lekeler çıkarılır.
  • Kapılardaki inşaat tan kalma lekeler çıkartılır.
  • Bez ve elle ulaşılması zor yerler, vakum ve buhar yöntemi ile temizlenir.
  • Parke ve mermerler, zemine zarar vermeyecek şekilde deterjanla temizlenir.
  • Banyo ve tuvaletler dezenfekte edilerek,inşaat sonrası kullanımına hazır hale getirilir.

İnşaat sonrası temizlik hizmeti ile inşaatın kaba pisliği ile beraber ince köşe kenar temizliği yapılmakta ve yaşanılabilir bir ortam olarak sizlere teslim etmektedir. Sağlıklı Günler Dileriz