Hakkımızda | Bursa Temizlik Şirketi

  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda | Bursa Temizlik Şirketi
Bursa Temizlik Şirketi
Bursa Meteor Temizlik Şirketi

Bursa Temizlik Şirketi

Sunduğu kaliteli hizmetler ile temizlik sektörünün lider konumuna sahip olan Meteor Temizlik Firmamız Bursa'da temizlik firmalarına artan talebine dikkat çekerek devamlı kendisini yenileyen profesyonel bir anlayış ve uzman kadrosuyla ,gelişmiş makine ekipmanları ile Bursa Yıldırım , Bursa Osmangazi , Bursa Nilüfer , Bursa İnegöl, Bursa Mudanya , Bursa İznik, Bursa Kurşunlu , Bursa Armutlu , Bursa Trilye , Bursa Gemlik , Bursa Orhaneli , Bursa Orhangazi olmak üzere her zaman her yerde 7/24 tüm müşterilerine Bursa'da temizlik hizmeti sunmaktadır.


Bursa Meteor Temizlik, günümüz koşullarında kuruluşların her alanda daha az maliyet ve risk kapsayan buna karşılık daha verimli ve kaliteli temizlik hizmeti arayışına yönlenmiş oldukları bilinciyle faaliyet gösteren bir hizmet şirketidir. 


Amacımız çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm projelerimizde müşterilerimize  temiz, sağlıklı hijyenik ve rahat bir ortam sağlamaktır.

Profesyonel yönetim kadrosu ve personellerimizle belirttiğimiz hizmetler dahilinde sizlerle iş birliği yaparak çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz..

İstenilen zamanda ve arzu edilen kalite standartlarında temizlik hizmeti  vermektedir.

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz.Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Bursa temizlik şirketleri içinde hızla büyüyen Meteor Temizlik , hizmetlerinde son teknolojiyi yakından takip etmekte ve insan sağlığı için en iyi temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Meteor Temizlik , kıymetli Bursa halkından aldığı destekle, amacı doğrultusunda Bursa Temizlik şirketleri içerisinde lider olma yolunda emin adımlarla gitmektedir. Sağlıklı Günler Dileriz

Çözüm ortağınız olalım.


25+

Yıllık Tecrübe

100%

Müşteri Memnuniyeti

30+

Tercih Eden Firma

800+

Tercih Eden Müşteri

Bursa Meteor Temizlik Şirketi

Referanslar