Müşteri Yorumları

Oğuz Ayaklı - Bursa Şirket Temizlik Firması

Bu zamanda hakkıyla iş yapan nadir bursa ofis temizliği firmalardan birisi diyebilirim kaliteli ekipman ve deneyimli personeliyle gerçekten işlerinin hakkını veriyorlar.

Tülin Çalı - Bursa temizlik firması

Bursa Temizlik Şirketi arıyorsanız profesyonel ekip çok memnun kaldık . Teşekkürler

Merve Gül - Bursa Ev Temizliği Hizmeti

Verilen temizlik hizmetinden çok memnun kaldım çok iyi bir temizlik ekibi var benim gibi titiz insanların kesinlikle gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir bursa temizlik şirketi :)

Zeynep Akbaba - Bursa Ev Temizlik Firması

Bursa Evimin temizliğini yaptırıcaktım , çalışan bir bayan olduğum için evime zaman ayıramıyordum. Bursa Temizlik şirketlerinden yardım almaya karar verdim. Karşıma Bursa Meteor Temizlik çıktı iletişime geçtim. Bana söyledikleri gibi ekipmanlarıyla ekip çalışanlarıyla zamanında evimin temizliğini yaptılar. Gayet titiz başarılı bir temizlik firması olduklarını söyleyebilirim. Arkadaşlarıma ve çevremde temizlik hizmeti arayan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bi şirket. Burdan da teşekkür ediyorum kendilerine. İyi çalışmalar dilerim.

Merve Yiğit - Bursa Temizlik Firması

Bursada temizlik İşlerinin en iyisi. Çalışanlarına güler yüzlülüğü için teşekkür ederiz. Teşekkürler Meteor Temizlik

Osman Duran - En yakın bursa titiz temizlik yapan şirket

Yeni açacağımız şubemiz için küçük sanayide korona virüs tedbirlerini alarak gelip üst düzey ilgi alaka ve titizlikle konuşulan süre içerisinde çok kaliteli bir temizliğe ulaşıldı meteor temizlik ailesine sonsuz teşekkür ederiz bursa temizlikte tek adresimiz sizsiniz.

Ekrem Şanlı - Bursa Temizlik Firması Arıyanlara Tavsiye Ederim

Yapılan temizlik işinden çok memnun kaldık dikkatli ve disiplinli bir temizlik çalışması sergilediler.Bu temizlik firmasını herkese öneriyoruz.

Hüseyin İ. - Bursa İşyeri Temizlik Hizmeti

Bursada işyerimizin temizliğini söylenen süreden daha erken bitirdiler. Deneyimli temizlik ekibi ile en ince ayrıntısına kadar kusursuz temizlik yaptılar ve güler yüzlü personele sahip bir temizlik firması. Bursa temizlik şirketleri içerisinde kesinlikle tavsiye ederim..

Murat Dereçiçek - Bursa İnşaat Sonrası Temizlik Firması

Bursada Ekipmanı ve çalışanlarıyla başarılı ve lider bir temizlik firması Meteor Temizlik. Temizlik firması arıyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

Gülçin Aladağ - Bursa Ofis Temizleme

İşinin ehli bir temizlik şirketi, çalışanları güleryüzlü. Bursanın en iyi temizlik şirketi.

Kübra Yavuz - Bursa Ofis Taşınma temizlik İhtiyacı

Hizmetler: Bursa Taşınma temizliği, Genel temizlikOlumlu: Dakiklik, Değer, Kalite, Profesyonellik, Yanıt verme