Bursa Endüstriyel Temizlik

42199db0db34a71ce97892811b0013ba.jpg

Bursa Endüstriyel Temizlik

Bursa Endüstriyel temizlik hizmetleri depo, imalathane, fabrika gibi üretim merkezlerinin rutin günlük temizliğinden kapsamlı dezenfeksiyona kadar olan bütün hizmetleri kapsar. Sıradan bir temizlikten çok çeşitli tehlikeli kimyasallarla muhatap olmaya kadar geniş bir hizmet çeşitliliği isteyen endüstriyel temizlik hizmeti profesyonel olarak yaklaşılması gereken bir daldır.

METEOR TEMİZLİK olarak, sizlere sanayi ve üretim tesisi temizliği konusunda deneyimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Tesisiniz profesyonel temizlik hizmetleri için konusunda uzman bir kadro ile size özel bir temizlik planları çıkartılır. 24 saat üretim yapan bir gıda üretim tesisinin daimi hijyen standardı ile ağır sanayi tesisinde uygulanan temizlik hizmeti programı farklılık gösterilecektir

.

Deneyimli ve eğitimli elamanlarımız ile şirketiniz firma içinde yapması gereken ekstra eğitim ve sertifikasyon süreçlerini bertaraf ederek, verimlilik konusunda çok daha fazla iyileştirmeler yapabileceksiniz.

Uzman profesyonel temizlik hizmetlerimiz ile iş görenleriniz temiz ve sağlığa uygun ortamlarda çalışacak ve bilimsel çalışmalarla da sabitlenmiş bir şekilde daha verimli olacaktır. Sağlıklı Günler Dileriz